Izrađeno

Izv. prof. dr. sc. Ivana Vrselja - članica "European Association of Social Psychology"

Izv. prof. dr. sc. Ivana Vrselja sa  Sveučilišnog odjela za psihologiju Hrvatskog katoličkog sveučilišta primljena je prestižno društvo socijalnih psihologa "European Association of Social Psychology" u svojstvu članice društva. Ovo društvo ima ključnu ulogu u promicanju znanstvenih istraživanja, suradnji i razmjeni znanja unutar područja socijalne psihologije u Europi. Članstvo u EASP-u otvara nove mogućnosti za suradnju s kolegama iz cijele Europe, kao i širu prepoznatost istraživanja koje provode članovi društva.

Članom EASP-a postaju stručnjaci koji su se svojim radom istakli u području socijalne psihologije. Stoga je ovo članstvo još jedan dokaz predanosti i doprinosa koje izv. prof. dr. sc. Ivana Vrselja donosi području socijalne psihologije.

Čestitamo izv. prof. dr. sc. Vrselja na ovom postignuću i radujemo se budućim doprinosima koje će donijeti svom području bavljenja i našem sveučilištu.