obavijest studentima

Izbori članova Studentskog zbora – produženje roka za prijavu kandidatura i novi datum izbora

Produžen je rok za prijavu kandidata za predstavnike studenata u Studentski zbor. Kandidature za izbore primat će se do 21. veljače 2022. do kraja dana, a mogu se kandidirati:

• svi redovni studenti Sveučilišta.
  • kandidat se prijavljuje popunjavajući obrazac koji sastavlja Izborno povjerenstvo.
  • svaki kandidat mora imati i zamjenika kojeg također prijavljuje putem obrasca.
  • za studentskog predstavnika ne može se kandidirati student koji u posljednje dvije godine studija nije prikupio minimalno 60 ECTS-a ili koji ponavlja godinu. Stoga je uz popunjeni obrazac potrebno dostaviti i presliku studentske isprave kojom se dokazuje da za kandidaturu ne postoje zapreke .

Studentski zbor sastoji se od 10 predstavnika studenata, na način da po jedan student predstavlja studentskog predstavnika preddiplomske razine sveučilišnih studija povijesti, sociologije, psihologije, sestrinstva i komunikologije, te po jedan student predstavlja studentskog predstavnika diplomske razine sveučilišnih studija povijesti, sociologije, psihologije, sestrinstva i komunikologije. Lista kandidata bit će objavljena 23. veljače 2022. na oglasnoj ploči i web stranici Sveučilišta, a izbori će se održati 3. ožujka 2022. godine.

Prijave se podnose na mail Izbornog povjerenstva:  studentski.izbori2022@unicath.hr.