Izrađeno

Studenti sociologije i povijesti posjetili Centar za promicanje socijalnog nauka Crkve

U sklopu kolegija "Socijalni nauk Crkve" studenti treće godine sociologije i  povijesti su u četvrtak, 17. listopada 2024. zajedno s izv. prof. dr. sc. Marijanom Kompes posjetili Centar za promicanje socijalnog nauka Crkve u zgradi Hrvatske biskupske konferencije u Zagrebu.

Djelatnost Centra kao i razvoj socijalnog nauka Crkve u Hrvatskoj predstavio je njegov pročelnik prof. dr. sc. Stjepan Baloban zajedno sa suradnicima u Centru mag. Tihanom Mojsinović, povjerenicom za ekološka pitanja i tajnikom Centra mag. Leonelom Radinskim. Medijsku djelatnost Centra predstavio je medijski suradnik Centra mr. sc. Zvonimir Ancić, glasnogovornik Hrvatske biskupske konferencije i v.d. ravnatelja Hrvatske katoličke mreže. U sklopu predstavljanja prikazan je prilog HRT-a o djelatnosti Centra koji uključuje i arhivske snimke, a snimljen je povodom obilježavanja njegove 25. obljetnice koja je proslavljena 2023.