Naši studenti, Antonio Bebek i Ema Adjuk s treće godine sveučilišnog prijediplomskog studija Komunikologija te Izabela Rajić, studentica treće godine sveučilišnog prijediplomskog studija Povijest, od 1. do 5. srpnja 2024. sudjelovali su na Petoj ljetnoj školi “Europski humanizam u stvaranju”.

Tema škole bila je “Prepravlja li umjetna inteligencija europski humanizam?”, a organizirala ju je Europska federacija katoličkih sveučilišta. Ljetna škola održala se  na Katoličkom sveučilištu Lille u Lille, Francuska. U sklopu škole studenti su posjetili i Bruxelles, uključujući Kuću Europske povijesti i Parlamentarium.

Također, Antonio Bebek je sudjelovao na panelskoj raspravi “My Europe” koju je moderirao Petar Hanenberg, profesor s Katoličkog sveučilišta u Portugalu.