projekti header

Projekt znanstvene infrastrukture Instituta za kompleksne sustave Hrvatskog katoličkog sveučilišta podrazumijeva izradu projektno-tehničke dokumentacije i studije izvedivosti za provedbu infrastrukturnih radova na zgradi br.3 kampusa Hrvatskog katoličkog sveučilišta.

Interdisciplinarni laboratoriji u zgradi br.3 djelovat će u sklopu novoosnovanog Instituta za kompleksne sustave.

Provedbom organizacijske reforme omogućit će se optimalno iskorištavanje ljudskih kapaciteta Hrvatskog katoličkog sveučilišta, okrupnjavanje istraživačkog potencijala te stvaranje nove znanstvene, društvene i ekonomske vrijednosti, koja će omogućiti Sveučilištu dosizanje svojih punih strateških potencijala.

Naziv projekta: Projekt znanstvene infrastrukture Instituta za kompleksne sustave Hrvatskog katoličkog sveučilišta
Naziv poziva: Priprema IRI infrastrukturnih projekata; KK.01.1.1.09
Ukupna vrijednost projekta: 1.103.390,94 kn
Početak izvedbe projekta: srpanj 2020.
Kraj izvedbe projekta: ožujak 2022.
Izvor financiranja: Europski fond za regionalni razvoj
Voditelj projekta: Renato Vrebac, renato.vrebac@unicath.hr

Sadržaj ove mrežne stranice isključiva je odgovornost Hrvatskog katoličkog sveučilišta.

mzo