Pozivamo sve sudionike Erasmus+ programa da sudjeluju u stvaranju digitalne izložbe posvećene vašim najljepšim, najnezaboravnijim ili na bilo koji drugi način istaknutim trenucima Erasmusa!

Cilj izložbe je prikazati bogatstvo kulturne raznolikosti, međusobne povezanosti i osobnog rasta koje Erasmus pruža studentima i zaposlenicima, a za to nam je potrebna vaša pomoć.

Što tražimo?

1. Fotografije: Pozivamo vas da podijelite svoje najdraže fotografije snimljene tijekom vašeg boravka na Erasmus+ programu.

Fotografije mogu prikazivati:

• Zanimljive kulturne trenutke
  • Pejzaže, arhitekturu ili gradske prizore
  • Društvene aktivnosti i nova prijateljstva
  • Akademska iskustva i rad u zajednici

2. Iskustva: Uz fotografije, željeli bismo da podijelite i svoja osobna iskustva i doživljaje.

U nekoliko rečenica možete napisati:

• Što vam je Erasmus značio na osobnom i profesionalnom planu
  • Koje su najvažnije lekcije koje ste naučili
  • Kako je Erasmus utjecao na vaše daljnje obrazovanje, karijeru ili osobni razvoj

Upute za prijavu:

• Rok za prijavu: Prijave se primaju do 2. listopada 2024. na e-mail erasmus@unicath.hr
  • Format: Fotografije moraju biti u rezoluciji 300dpi i u formatu .jpg ili .png. Tekstualna iskustva ne bi trebala prelaziti 1000 znakova s razmacima
  • Način predaje: Pošaljite svoje fotografije i tekstualna iskustva na e-mail erasmus@unicath.hr s naslovom/predmetom „Prijava za Erasmus+ digitalnu izložbu“. Svaka prijava treba sadržavati vaše ime, smjer studija, naziv sveučilišta ili institucije te grad i državu u kojoj ste bili na Erasmusu.
  • Autorska prava: Slanjem fotografija i tekstova sudionici pristaju na korištenje materijala za potrebe izložbe i promotivnih aktivnosti vezanih uz Erasmus+ program.
  • Kontakt: Za sva dodatna pitanja možete nas kontaktirati putem e-maila: erasmus@unicath.hr

Najbolje fotografije i priče bit će dio digitalne izložbe koja će biti prikazana na mrežnoj stranici i društvenim mrežama Hrvatskog katoličkog sveučilišta. Radujemo se vašim prijavama, iskustvima i postavljanju prve Erasmus+ digitalne izložbe na Hrvatskom katoličkom sveučilištu!