HRVATSKO KATOLIČKO SVEUČILIŠTE
Ilica 244

Zagreb, 14. kolovoza 2024. godine

Na temelju članka 18. Statuta Hrvatskog katoličkog sveučilišta, Pravilnika o radu Hrvatskog katoličkog sveučilišta, Izvješća Komisije za provođenja postupka prijma, Izvješća stručnog povjerenstva za izbor na suradničko radno mjesto viši asistent, prof. dr. sc. Željko Tanjić, rektor Hrvatskog katoličkog sveučilišta donosi

ODLUKU O OBUSTAVI PROVEDBE POSTUPKA NATJEČAJA

I.
Obustavlja se provedba postupka Natječaja objavljenog u Narodnim novinama 56/2024 od 15. svibnja 2024. godine, na mrežnoj stranici Hrvatskog katoličkog sveučilišta i biltenu Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, za prijam na radno mjesto pod brojem 4.:
Javni službenik na radnom mjestu I. vrste – suradnik u Uredu prorektora, na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom uz probni rad od šest mjeseci – 1 izvršitelj.

II.
Obustavlja se provedba postupka Natječaja objavljenog u Narodnim novinama 69/2024 od 7. lipnja 2024. godine, na mrežnoj stranici Hrvatskog katoličkog sveučilišta i biltenu Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, za prijam na radna mjesta:
1. javni službenik na radnom mjestu I. vrste – revizorski savjetnik u Uredu za unutarnju reviziju, na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom uz probni rad od šest mjeseci – 1 izvršitelj.
2. javni službenik na radnom mjestu I. vrste – viši referent u Službi za financijsko poslovanje i računovodstvo, Odjelu za računovodstvo na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom uz probni rad od šest mjeseci – 1 izvršitelj.

III.
Obustavlja se provedba postupka Natječaja objavljenog u Narodnim novinama 76/2024 od 26. lipnja 2024. godine, na mrežnoj stranici Hrvatskog katoličkog sveučilišta i biltenu Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, za prijam na radno mjesto:
Javni službenik na radnom mjestu I. vrste – informatički savjetnik, na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom uz probni rad od šest mjeseci – 1 izvršitelj.

IV.
Obustavlja se provedba postupka Natječaja objavljenog u Narodnim novinama 63/2024 od 24. svibnja 2024. godine, na mrežnoj stranici Hrvatskog katoličkog sveučilišta i biltenu Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, za prijam na radno mjesto pod točkom 2.:
2. za izbor jednog suradnika na suradničko radno mjesto viši asistent, u znanstvenom području društvenih znanosti, znanstveno polje psihologija, na određeno vrijeme do povratka privremeno odsutne zaposlenice (zamjena oko šest mjeseci).

V.
Postupak provedbe natječaja za prijam na radno mjesto iz točke I., II., III. ove Odluke obustavlja se jer niti jedan kandidat nije postigao zadovoljavajuće rezultate na provedenom testiranju, a postupak provedbe natječaja za prijam na radno mjesto iz točke IV. ove Odluke obustavlja se jer nijedan kandidat ne ispunjava uvjete za suradničko radno mjesto viši asistent, u znanstvenom području društvenih znanosti, znanstveno polje psihologija.

VI.
Ova Odluka bit će objavljena na mrežnoj stranici Hrvatskog katoličkog sveučilišta.

VII.
Ova Odluka stupa na snagu danom donošenja.

REKTOR
prof. dr. sc. Željko Tanjić