Na temelju članka 18. Statuta Hrvatskog katoličkog sveučilišta, Natječaj za mobilnost zaposlenika u nastavi u svrhu podučavanja i mobilnost zaposlenika u nastavi i zaposlenika izvan nastave u svrhu osposobljavanja u programskim zemljama u okviru Erasmus+ programa – programske zemlje KA131 (EU) projekt 2024. od 25. ožujka 2024.  (KLASA: 605-01/24-02; URBROJ: 498-03-01-05-01-24-4) i Izvješća Povjerenstva za rangiranje kandidata po kategorijama mobilnosti, rektor prof. dr. sc. Željko Tanjić donosi

ODLUKU

I.

Za mobilnost zaposlenika u nastavi i zaposlenika izvan nastave u svrhu osposobljavanja u okviru Erasmus+ programa – programske zemlje KA131 (EU) projekt 2024. odabiru se

1. sc. Tihana Bagić, viša predavačica na Sveučilišnom odjelu za povijest za mobilnost zaposlenika u svrhu osposobljavanja na Sveučilišnom koledžu Cork, Irska u razdoblju od 12. do 23. kolovoza 2024.
  2. dr. sc. Petra Palić, docentica na Sveučilišnom odjelu za sociologiju za mobilnost zaposlenika u svrhu osposobljavanja na Sveučilištu Maia, Portugal u razdoblju od 1. do 5.srpnja 2024.

II.

Ova Odluka stupa na snagu danom donošenja.

Obrazloženje

Dana 25. ožujka 2024. godine na mrežnoj stranici Hrvatskog katoličkog sveučilišta objavljen je Natječaj za mobilnost zaposlenika u nastavi u svrhu podučavanja i mobilnost zaposlenika u nastavi i zaposlenika izvan nastave u svrhu osposobljavanja u programskim zemljama u okviru Erasmus+ programa – programske zemlje KA131 (EU) projekt 2024.  Na Natječaj su pristigle dvije (2) prijave. Povjerenstvo je temeljem priložene dokumentacije te ostvarenog broja bodova predložilo odobravanje boravka u okviru Erasmus+ programa za navedene kandidate. Slijedom navedenoga, odlučeno je kao u izreci ove Odluke.

REKTOR

prof. dr. sc. Željko Tanjić

UPUTA O PRAVNOM LIJEKU:

Protiv Odluke o odabiru kandidata moguće je podnijeti žalbu Povjerenstvu u roku od 24 sata od sata objave Odluke na mrežnoj stranici Hrvatskog katoličkog sveučilišta. Žalba se podnosi u pisanom obliku u Tajništvo Sveučilišta putem Urudžbenog zapisnika. O žalbi odlučuje Povjerenstvo u roku od 24 sata od sata podnošenja žalbe. Odluka Povjerenstva je konačna.