HRVATSKO KATOLIČKO SVEUČILIŠTE
Ilica 244

Zagreb, 10. rujna 2024. godine

Na temelju članka 59. Zakona o viskom obrazovanju i znanstvenoj djelatnosti (Narodne Novine 119/2022), članka 31. Statuta Hrvatskoga katoličkog sveučilišta i Odluke Senata Hrvatskoga katoličkog sveučilišta (KLASA: 602-04/21-08/13, URBROJ: 498-03-02-23-258) od 9. listopada 2023. godine, prorektor za nastavu prof. dr. sc. Roko Mišetić donosi

ODLUKU

o upisu na sveučilišni diplomski studij Povijest (nastavnički) na temelju Razlikovnog modula za magistre Povijesti HKS-a koji su završili pedagoško-psihološko-didaktičko-metodički program na
HKS-u, a žele steći diplomu magistra edukacije povijesti na HKS-u
za akademsku godinu 2024./2025.

I.

Prijave za upis na sveučilišni diplomski studij Povijest (nastavnički) na temelju Razlikovnog modula za magistre Povijesti HKS-a koji su završili pedagoško-psihološko-didaktičko-metodički program na HKS-u, a žele steći diplomu sveučilišnog magistra edukacije povijesti (univ. mag. educ. hist.) na HKS-u zaprimaju se od 11. do 23. rujna 2024. godine.

Prijaviti se mogu kandidati koji su u razdoblju od 2014./2015. do 2021./2022. akademske godine završili diplomski sveučilišni studij Povijest te koji su završili Program za stjecanje kompetencija nastavnika – Model A na Sveučilištu.

II.

Prijave se zaprimaju na propisanom obrascu koji čini sastavni dio ove Odluke.

Vlastoručno potpisani obrazac s navedenim prilozima potrebno je dostaviti Službi za studentska pitanja osobno ili na adresu e-pošte: studentska.sluzba@unicath.hr do isteka roka navedenog u točki I ove Odluke.

III.

Ova Odluka stupa na snagu danom donošenja.

PROREKTOR ZA NASTAVU
prof. dr. sc. Roko Mišetić