HRVATSKO KATOLIČKO SVEUČILIŠTE

KLASA: 061-01/23-01/05
URBROJ: 498-03-01-02-24-25

Zagreb, 12. srpnja 2024. godine

Na temelju članka 31. i 85. Statuta Hrvatskog katoličkog sveučilišta, Pravilnika o nagrađivanju zaposlenika i vanjskih suradnika Hrvatskog katoličkog sveučilišta, Programa rada, Proračuna i Financijskoga plana za proračunsku godinu, prorektor za nastavu Hrvatskoga katoličkog sveučilišta prof. dr. sc. Roko Mišetić donosi

ODLUKU

I.

Obustavlja se postupak Natječaja za dodjelu nagrade zaposlenicima i vanjskim suradnicima Hrvatskog katoličkog sveučilišta u odnosu na točku V NAGRADA ZA POTICANJE I POSTIGNUĆA IZVRSNOSTI ZAPOSLENIKA NA ZNANSTVENO-NASTAVNIM, NASTAVNIM, ZNANSTVENIM I SURADNIČKIM RADNIM MJESTIMA u kategoriji Nagrada za izvrsnost u nastavnom radu (dalje u tekstu: Natječaj) objavljen na mrežnoj stranici Sveučilišta 20. lipnja 2024. godine.

II.

Postupak provedbe Natječaja u kategoriji iz točke I. ove Odluke obustavlja se budući da je pristigla samo jedna (1) prijava u navedenoj kategoriji koja nije valjana.

III.

Iz navedenog razloga ponavlja se Natječaj za poticanje i postignuća izvrsnosti zaposlenika na znanstveno-nastavnim, nastavnim, znanstvenim i suradničkim radnim mjestima u kategoriji Nagrade za izvrsnost u nastavnom radu.

IV.

Zadužuju se stručne službe Sveučilišta objaviti novi Natječaj u kategoriji Nagrade za izvrsnost u nastavnom radu.

U tekstu ponovljenog Natječaja navest će se uvjeti i kriteriji za dodjelu Nagrade za izvrsnost u nastavnom radu, postupak predlaganja i vrednovanja, podatci o potrebnim dokazima te rokovi za prijavu na Natječaj.

Ponovljeni Natječaj u kategoriji izvrsnosti u nastavnom radu objavljuje se na oglasnoj ploči i mrežnoj stranici Sveučilišta.

V.

Ova Odluka bit će objavljena na mrežnoj stranici Hrvatskog katoličkog sveučilišta.

VI.

Ova Odluka stupa na snagu danom donošenja.

PROREKTOR ZA NASTAVU

prof. dr. sc. Roko Mišetić