Sjajne vijesti stižu nam iz Poreča gdje su naše futsalerke izborile polufinale na ovogodišnjoj Humanijadi!

U prvoj utakmici grupne faze bile su bolje od Medicinskog fakulteta iz Osijeka rezultatom 4-1. Pogotke su postigle Marija Rodić (2), Gabrijela Bajić i Lucija Pandžić, a s nekoliko odličnih obrana istaknula se Lara Golub. U drugoj utakmici djevojke upisuju novu pobjedu. S 2-1 bile su bolje od Medicinskog fakulteta iz Zagreba, a oba pogotka zabila je Lucija Pandžić. Posljednja utakmica grupne faze protiv Medicinskog fakulteta iz Splita završila je bez pogodaka i tim bodom cure su osigurale prvo mjesto u grupi.

U Poreču su još ženska odbojkaška ekipa i muška futsal ekipa. Odbojkašice su nakon poraza od FBF-a i pobjede protiv ERF-a nažalost ispale, a dečki danas igraju utakmicu koja će odlučiti o prolazu grupe.

Ponosni smo na naše sportašice i sportaše, čestitamo im na novim uspjesima i “držimo fige” za dalje!