Na Hrvatskom katoličkom sveučilištu u četvrtak 18. srpnja 2024. provedeni su upisi u prvu godinu sveučilišnih prijediplomskih studija Povijest, Sociologija, Psihologija, Komunikologija, Sestrinstvo i sveučilišni integrirani prijediplomski i diplomski studij Medicina. Time je u ljetnom upisnom roku popunjeno 73% upisnih mjesta. U potpunosti su popunjene upisne kvote na sveučilišnim  prijediplomskim studijima Psihologija, Komunikologija i na sveučilišnom integriranom prijediplomskom i diplomskom studiju Medicina.

Za jesenski upisni rok u redovitoj upisnoj kvoti  ostalo je upisnih mjesta na sveučilišnim prijediplomskim studijima Povijest, Sociologija i Sestrinstvo (za studente u redovitom i izvanrednom statusu).

Hrvatsko katoličko sveučilište raspisuje danas 19. srpnja 2024. Natječaj za upis studenata u jesenskom upisnom roku za sveučilišne prijediplomske studije na kojima je ostalo slobodnih mjesta.

Prijave su otvorene od 22. srpnja do 2. rujna 2024. do 23:59 sati. Svi podaci objavljeni su na mrežnoj stranici Hrvatskog katoličkog sveučilišta u rubrici UPISI.

Radujemo se zajedno s našim novim studentima i želimo im dobrodošlicu!