Nova akademska godina donosi prekrasne prilike za usavršavanje vještina, povezivanje s kolegama i otkrivanje onoga što vas zaista zanima. Naravno, put nije uvijek jednostavan, ali ne zaboravite da smo ovdje ako vam ikad zatreba dodatna podrška ili pomoć.

Ove godine s posebnim zadovoljstvom predstavljamo ciklus radionica “Level Up”!  Radionice vodi magistra psihologije Lara Fiolić s ciljem osnaživanja studenata da prepoznaju radost i prilike u svakodnevnom studiranju i usmjeravanja prema njihovoj najboljoj verziji.

Radionice će se usmjeriti na:

• Upravljanje stresom
• Produktivnost i prokrastinaciju
• Dugotrajnu promjenu navika
• Ispunjenje vlastitog potencijala
• Razumijevanje i kontrola vlastitih emocija i limitirajućih uvjerenja

Prva radionica u ciklusu bit će “Kako postaviti ciljeve i donijeti odluke kojih ćeš se držati cijeli semestar”. Ovdje ćemo istražiti znanost u pozadini postavljanja ciljeva i primijeniti praktične korake i vježbe za najbolji mogući početak akademske godine.

Više informacija o datumu održavanja radionica dobit ćete uskoro.

Želimo Vam radostan početak nove akademske godine!