Asistentica na Sveučilišnom odjelu za komunikologiju Hana Kilijan boravila je u sklopu doktorskog studija Sociologija: vrijednosti, identitet i društvene promjene u hrvatskome društvu od siječnja do srpnja 2024. u Rimu u sklopu Erasmus+ programa mobilnosti. Pod mentorstvom izv. prof. dr. sc. Ludovice Malknecht boravila je na Europskom sveučilištu u Rimu (Università Europea di Roma) gdje se bavila pregledom literature iz područja digitalne sociologije i digitalne religije.

Također je surađivala s Papinskim sveučilištem Svetoga Križa  gdje je u sklopu njihovog Fakulteta crkvene komunikacije pohađala predmet vezan za digitalnu komunikaciju te se upoznala s izvođenjem praktične nastave u radijskom i televizijskom studija Sveučilišta. Tijekom boravka u Rimu odradila je praksu na Vatikanskom radiju gdje je sudjelovala u kreiranju programa na hrvatskome jeziku te u pripremi sadržaja za portal Vatican News.