Hrvatsko katoličko sveučilište objavljuje

OBUSTAVU NATJEČAJA

objavljenog u Narodnim novinama 96/2024 od 14. kolovoza 2024. godine, na mrežnoj stranici Hrvatskog katoličkog sveučilišta i biltenu Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, za prijam na radna mjesta pod točkama:
1. Revizorski savjetnik, na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom uz probni rad od šest mjeseci – 1 izvršitelj.
3. Voditelj ustrojstvene jedinice 2 u Službi za financijsko poslovanje i računovodstvo (Voditelj službe za financijsko poslovanje i računovodstvo), na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom uz probni rad od 6 mjeseci – 1 izvršitelj
4. Viši referent u Službi za financijsko poslovanje i računovodstvo, Odjelu za računovodstvo na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom uz probni rad od šest mjeseci – 1 izvršitelj.

PROREKTOR ZA ORGANIZACIJU I POSLOVANJE

prof. dr. sc. Gordan Črpić