Na ovogodišnjoj međunarodnoj konferenciji koju organizira krovna organizacija ECREA (European Communication Research and Education Association) je u sklopu tematske sekcije The Past, Present, and Future of Victimhood: Identities in Mediatised Politics and Culture sudjelovala i naša dr. sc. Leali Osmančević sa Sveučilišnog odjela za komunikologiju. U utorak 24. rujna 2024. je na Fakultetu društvenih znanosti Sveučilišta u Ljubljani predstavila svoje istraživanje pod naslovom „Visualizing Empathy in Conflict: Decoding Visual Narratives and Ethical Considerations in Award-Winning Photographs from Ukraine“ koje će se tijekom ove godine objaviti i u službenim tematskim publikacijama. Glavni organizator tematske sekcije u kojoj je sudjelovala organiziralo je Sveučilište u Kopenhagenu i projektni tim NordForsk s glavnim projektom „Past Forward: The political uses of the past in digital discourses about Nordic Futures“.