U sklopu Erasmus+ programa u svrhu stručne prakse, na Sveučilišnom odjelu za sestrinstvo Hrvatskog katoličkog sveučilišta borave tri studentice s Katoličkog sveučilišta u Portugalu: Ariana Baía, Constança Penteado i Leonor Pereira. Stručnu praksu će obavljati u Kliničkoj bolnici Dubrava, na odjelima kirurgije i interne medicine.

U Vijećnici Hrvatskog katoličkog sveučilišta zamjenik pročelnice Odjela za sestrinstvo doc. dr. sc. Ivica Matić susreo se sa studenticama te im zaželio lijep boravak na Sveučilištu. Tijekom svog boravka, na raspolaganju im je studentica mentorica sa Sveučilišnog odjela za sestrinstvo, Laura Vujasinović, koja će im pružiti podršku i vodstvo kroz cijelo trajanje prakse.

Hrvatsko katoličko sveučilište ponosno je što može ugostiti ove mlade stručnjake u razvoju te im želi uspješnu praksu i ugodan boravak u Zagrebu.