Izrađeno

Nastavnici komunikologije na susretu katoličkih novinara u Ljubljani

Nastavnici sa Sveučilišnoga odjela za komunikologiju prof. dr. sc. Jerko Valković, doc. dr. sc. Krunoslav Novak i doc. dr. sc. Suzana Peran sudjelovali su u subotu, 12. listopada 2024. u Ljubljani na susretu hrvatskih i slovenskih katoličkih novinara i uredništva.

Tema je susreta bila „Čovjek nositelj komunikacije u doba umjetne inteligencije“, a uvodna izlaganja održali su glavni urednik „Glasa Koncila“ Branimir Stanić i doc. dr. sc. David Kraner s Teološkoga fakulteta Sveučilišta u Ljubljani. Susret medijskih djelatnika organizirali su Odbor za sredstva društvene komunikacije Hrvatske biskupske konferencije i Koordinacija katoličkih medija Slovenske biskupske konferencije te su kao predsjednici dvaju tijela sudjelovali i biskup Mijo Gorski i Anton Jamnik.