obavijest studentima

Poziv studentima na online sastanak - inicijalna akreditacija za preddiplomski sveučilišni studij Softversko inženjerstvo za društvene primjene

Dragi studenti,

Hrvatsko katoličko sveučilište trenutno prolazi postupak inicijalne akreditacije za preddiplomski sveučilišni studij Softversko inženjerstvo za društvene primjene koji provodi Agencija za znanost i visoko obrazovanje. U tu svrhu stručno povjerenstvo održat će niz sastanaka s našim visokim učilištem. Obvezan su dio protokola odvojeni sastanci s upravom visokog učilišta, predstavnicima nastavnog osoblja i studentima.

Ljubazno vas molimo da se u petak, 7. listopada 2022., g. s početkom u 11.15 sati u što većem broju odazovete na online sastanak sa stručnim povjerenstvom koje bi željelo čuti i vaš glas. Ako ste zainteresirani za sudjelovanje, molimo da se javite na e-mail adresu tajnistvo@unicath.hr kako biste dobili poveznicu za sastanak.