Izrađeno

PRIJAVE za jesenski upisni rok na preddiplomske sveučilišne studije

PRIJAVE za upis na preddiplomske sveučilišne studije Povijest, Povijest Sociologija, Sociologija i Sestrinstvo u JESENSKOM upisnom roku otvorene su do 29. kolovoza 2022. godine!
Više informacija na poveznici: https://www.unicath.hr/upisi/preddiplomski-sveucilisni-studiji

UPISI na preddiplomske sveučilišne studije U JESENSKOM upisnom roku provodit će se 21. rujna 2022. godine NA DALJINU!.

Molimo Vas da pravovremeno pripremite potrebne dokumente koje će biti potrebno učitati!

Korisničke podatke zaprimit ćete na adresu e-pošte koju ste ostavili u Postani student-u! Upis ćete moći izvršiti putem računala ili mobitela.

Pristupnik koji ne pristupi upisu na daljinu u naznačenom roku, odnosno ne iskoristi pravo na upis u roku u kojem je to pravo stekao – gubi pravo upisa.

Za upis na daljinu molimo pripremite sljedeće dokumente  – pazite na format, jer će iste biti potrebno učitati!
1. fotografiju u digitalnom obliku jpg. format
2.vlastoručni potpis u digitalnom obliku jpg. format
3. dokaz o uplati troškova upisnine
4. dokaz o uplati troškova upisnine i participacije u troškovima studiranja pdf.
5.  pristupnici koji su srednju školu završili izvan Republike Hrvatske prilažu Rješenje o priznavanju inozemne obrazovne kvalifikacije; pdf.

Primjere uplatnica možete pronaći niže.

• Dokaz o uplati troškova upisa i participacije u troškovima studiranja:
    • pristupnici redoviti studenti od 1. do 40. upisnog mjesta, pristupnici unutar kvote za strane državljane, kvote Hrvati izvan Republike Hrvatske ili kao pristupnici koji ostvaruju pravo prednosti   uplaćuju upisninu u iznosu od 700,00 kn
    • prilikom uplaćivanja troška upisa i participacije uplatnicu popunite prema niže priloženom predlošku:

• pristupnici izvanredni studenti uplaćuju upisninu u iznosu od 300,00 kn i najmanje 1.  ratu pune participacije u troškovima studiranja pdf.